1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dzzzp
Последна активност:
13 oктомври 2019 во 20:06
Зачленет:
11 ноември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
21 Јануари 1970 (Возраст: 49)

Сподели

dzzzp

Intern, Машко, 49

dzzzp последен пат беше виден (како):
13 oктомври 2019 во 20:06