• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од dzveroot

 1. D

  FIFA 2010

  ти дефинитивно ја немаш играно PES 2010 за мастер лигата... а за тимојте има пач кој ке ти ги среди... поздрав
 2. D

  PES 2010 - најава

  не ми прај толку кеф ко предходната :plachko2:
 3. D

  Ваши Photoshop креации

  јако е!:bravo:
 4. D

  FIFA 2010

  ова фифа 2010 е многу пореална и има подобра графика од предходната фифа 2009... ова година некако ја искомплицираја ПЕС ама пак добра е...
 5. D

  PES 2010 - најава

  земете го демото ако сакате од www.pes-patch.com ... го играв демото најдобар фудбал кој досега го имам играно.. али се е во ред само имам проблем со процесорот па ми кочи малце ама ако...
 6. D

  Call of duty 4 problem!

  абе колку пати да ти кажам.. дека ако сакаш да играш на тие сервери купи си ја оргинал игра од Activision... во неа има и оргинал cd-key после играј колку сакаш :)
 7. D

  Крадец заборавил да се одлогира од Facebook

  Имбецил...
 8. D

  FIFA 2010

  Пред неколку години фифата беше многу пореална и подобра од PES... а сега е обратно.. сега подобра е PES во се...
 9. D

  FIFA 2010

  како шо гледам би требало многу подобра да е од предходната...:)
 10. D

  playstation 2

  а можиш и на торент.. :)
 11. D

  Need For Speed - Shift

  ко шо слушам и гледам видеа за играва.. би претпоставил дека е добра..
 12. D

  Барам игра

  CoD или пак Battlefield Heroes... тие се такви :)
 13. D

  Рецензија: Wolfenstein

  многу време поминав на ова игра пред 3-4 години..
 14. D

  Call of Duty 7 во изработка

  да ама мислев за PC :)
На врв Дно