• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

dzveroot

Прекар
Ѕвер
Професија
Шутрак
Омилен цитат
Те сакам братче...
Музика
Рап, Метал, Рок и све остало
Видео
http://www.youtube.com/watch?v=tmumUnSV56A&feature
Програмски јазици
за жал нишо
Најчесто користени апликации
појма неам
Омилен спорт
Фудбал

Следи

На врв Дно