1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dzveroot
Последна активност:
12 Јануари 2011
Зачленет:
5 Септември 2009
Мислења:
23
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 2

Сподели

dzveroot

Intern

dzveroot последен пат беше виден (како):
12 Јануари 2011