1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Dzver007 ги следи

 1. Banjifiko

  Unbeatable , 48, од Skopje
  Мислења:
  3,061
  Допаѓања:
  4,349
  Поени од трофеи:
  1,812
 2. cele_x

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  472
  Поени од трофеи:
  270
 3. JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,790
  Допаѓања:
  1,920
  Поени од трофеи:
  612
 4. StefAngel

  Practice makes perfect, Машко, 31
  Мислења:
  1,798
  Допаѓања:
  1,169
  Поени од трофеи:
  442