1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dzver007
Последна активност:
20 Јануари 2020
Зачленет:
28 Јануари 2013
Мислења:
2
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
60

Ги следи 4

Пол:
Машко

Сподели

Dzver007

Intern, Машко

Dzver007 последен пат беше виден (како):
20 Јануари 2020