1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dzuljo
Последна активност:
4 oктомври 2018
Зачленет:
15 ноември 2011
Мислења:
9
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
17 Февруари 1974 (Возраст: 45)
Локација:
Skopje
Занимање:
Performer

Сподели

dzuljo

Intern, Машко, 45, од Skopje

https://www.facebook.com/fuzzbubble.jaac 20 Февруари 2013

dzuljo последен пат беше виден (како):
4 oктомври 2018