1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dzonov
Последна активност:
13 oктомври 2011
Зачленет:
24 Мај 2010
Мислења:
22
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
30 Август 1994 (Возраст: 25)

Сподели

dzonov

Intern, 25

dzonov последен пат беше виден (како):
13 oктомври 2011