1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DzoleGTI
Последна активност:
26 Мај 2020 во 22:02
Зачленет:
23 Јануари 2014
Мислења:
110
Допаѓања:
53
Поени од трофеи:
110

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
5 Август 1995 (Возраст: 24)
Локација:
(( Kisela Voda )), Kisela Voda, Macedonia

Сподели

DzoleGTI

Gaining Experience, Машко, 24, од (( Kisela Voda )), Kisela Voda, Macedonia

DzoleGTI последен пат беше виден (како):
26 Мај 2020 во 22:02