• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

dzoc

Роденден
13 септември 1984 (Возраст: 37)
Музика
hip hop
Најчесто користени апликации
joomla,photoshop,illustrator,cubase,soundforge,vegas studio,itn............
Омилен спорт
skianje
На врв Дно