1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dzikso
Последна активност:
19 Февруари 2020 во 12:34
Зачленет:
20 ноември 2008
Мислења:
21
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
180
Роденден:
ноември 11

Сподели

dzikso

Intern

dzikso последен пат беше виден (како):
19 Февруари 2020 во 12:34