1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dzalek
Последна активност:
4 Април 2012
Зачленет:
26 Февруари 2012
Мислења:
17
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
2 Април 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Dzalek

Intern, Машко, 29

Доколку некој има вишок клуч за Dota 2, би го замолил да ми даде. Благодарам на времето и на разбирањето. 26 Февруари 2012

Dzalek последен пат беше виден (како):
4 Април 2012