1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат DynamicMK

 1. Aleks

  Gaining Experience
  Мислења:
  5,753
  Допаѓања:
  289
  Поени од трофеи:
  1,217
 2. Alexandar

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,514
  Допаѓања:
  90
  Поени од трофеи:
  747
 3. alex_under

  Intern, 38
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 4. AMD_fan

  Certified IT Addict, Машко
  Мислења:
  3,646
  Допаѓања:
  137
  Поени од трофеи:
  627
 5. B^nDIT

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  1,124
  Допаѓања:
  311
  Поени од трофеи:
  365
 6. Chris.

  Intern, 29
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 7. Commie

  Gaining Experience, Машко, 31
  Мислења:
  4,712
  Допаѓања:
  214
  Поени од трофеи:
  827
 8. CrAzY_MaN

  Intern
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  197
 9. Dark_angelMKD

  Gaining Experience, Машко, од Струга
  Мислења:
  558
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  295
 10. Delicon

  Gaining Experience
  Мислења:
  660
  Допаѓања:
  101
  Поени од трофеи:
  315
 11. drowsy

  Intern
  Мислења:
  229
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  0
 12. escape

  Intern
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  165
 13. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,326
  Допаѓања:
  24,911
  Поени од трофеи:
  2,377
 14. Force

  Intern, 39
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 15. GokoMKD

  Intern, 29
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  165
 16. inmate1807

  Intern, Машко, 34, од C:\Program Files
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  147
 17. JosifD

  Intern, 32
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 18. JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,280
  Допаѓања:
  794
  Поени од трофеи:
  842
 19. MetalGear

  On your way to fame, Машко, 33
  Мислења:
  2,992
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  812
 20. MrTony

  Intern
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0