1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DynamicMK
Последна активност:
1 Јуни 2020 во 18:42
Зачленет:
11 Април 2007
Мислења:
1,624
Допаѓања:
161
Поени од трофеи:
577
Пол:
Машко

Сподели

DynamicMK

GFX, Машко

DynamicMK последен пат беше виден (како):
1 Јуни 2020 во 18:42