1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
(DW)Dac
Последна активност:
15 ноември 2011
Зачленет:
15 ноември 2011
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
14 Април 1990 (Возраст: 30)

Сподели

(DW)Dac

Intern, 30

(DW)Dac последен пат беше виден (како):
15 ноември 2011