1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dusan123
Последна активност:
13 Јануари 2012
Зачленет:
3 Јануари 2012
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
Април 27
Локација:
Stip

Сподели

Dusan123

Intern, Машко, од Stip

Dusan123 последен пат беше виден (како):
13 Јануари 2012