1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
duracell
Последна активност:
2 Мај 2010
Зачленет:
4 Март 2010
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

duracell

Intern

duracell последен пат беше виден (како):
2 Мај 2010