1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dule_
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 18:40
Зачленет:
7 Март 2015
Мислења:
191
Допаѓања:
102
Поени од трофеи:
80

Следачи 1

Сподели

dule_

Gaining Experience

dule_ последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 15 oктомври 2019 во 18:40