1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by DS

 1. DS
 2. DS
 3. DS
 4. DS
 5. DS
  Испрати

  facebook app

  ?
  Мислење од: DS, 20 Март 2013 Во форумот: Генерална дискусија
 6. DS
 7. DS
 8. DS
 9. DS
 10. DS
  како достигнуваш :))
  Мислење од: DS, 17 Февруари 2012 Во форумот: Е-Бизнис