1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
drumalot
Последна активност:
2 Март 2015
Зачленет:
1 Март 2015
Мислења:
1
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Роденден:
14 Мај 1967 (Возраст: 52)

Сподели

drumalot

Intern, 52

drumalot последен пат беше виден (како):
2 Март 2015