1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by dreamson

 1. dreamson
 2. dreamson
 3. dreamson
 4. dreamson
  Philips
  Мислење од: dreamson, 6 Септември 2019 Во форумот: Генерална дискусија
 5. dreamson
  ^^^
  Мислење од: dreamson, 5 Септември 2019 Во форумот: Продавам
 6. dreamson
  420 евра
  Мислење од: dreamson, 5 Септември 2019 Во форумот: Продавам
 7. dreamson
 8. dreamson
 9. dreamson
  ^^^^^ ^^^^^
  Мислење од: dreamson, 28 Август 2019 Во форумот: Продавам
 10. dreamson
 11. dreamson
  ^^^
  Мислење од: dreamson, 20 Август 2019 Во форумот: Продавам
 12. dreamson
  Форумска цена 5500 денари.
  Мислење од: dreamson, 18 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 13. dreamson
 14. dreamson
 15. dreamson