1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат dreamson

 1. CDR``

  Intern, Машко, 22, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 2. Software

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  245
  Поени од трофеи:
  365
 3. wolverine

  On your way to fame
  Мислења:
  779
  Допаѓања:
  664
  Поени од трофеи:
  265