1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dreamson
Последна активност:
21 oктомври 2019 во 10:27
Зачленет:
8 ноември 2009
Мислења:
235
Допаѓања:
392
Поени од трофеи:
317

Следачи 3

Сподели

dreamson

Gaining Experience

dreamson последен пат беше виден (како):
21 oктомври 2019 во 10:27