1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Draynor ги следи

 1. Antonio Vasilevski

  Gaining Experience, Машко, 20, од Аеродром, Скопје
  Мислења:
  238
  Допаѓања:
  98
  Поени од трофеи:
  90
 2. Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,371
  Допаѓања:
  8,824
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. Lazarko

  Practice makes perfect, Машко, 43
  Мислења:
  316
  Допаѓања:
  1,033
  Поени од трофеи:
  155
 4. viksa86

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  809
  Поени од трофеи:
  492
 5. Виктор Пејковски

  Intern, Машко, 20, од Скопје, Македонија
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  30