1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Draynor
Последна активност:
27 Февруари 2020 во 00:51
Зачленет:
16 Април 2016
Мислења:
50
Допаѓања:
57
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
18 Март 1999 (Возраст: 20)

Сподели

Draynor

Gaining Experience, Машко, 20

Draynor последен пат беше виден (како):
27 Февруари 2020 во 00:51