1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Drash
Зачленет:
14 Јули 2007
Мислења:
252
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
95
Пол:
Машко

Сподели