1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
Дракула
Последна активност:
10 Јануари 2011
Зачленет:
16 Април 2010
Мислења:
93
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
0
Роденден:
24 Септември 1993 (Возраст: 25)

Сподели

Дракула

Intern, 25

Дракула последен пат беше виден (како):
10 Јануари 2011
  1. SaleSk
   SaleSk
   Не ти реков дека не ти е наштиман мониторот него дека треба да провериш адобе гама прво, а доколку не е до тоа се мести иец профил во фотошоп...За другите постови и не се замарав до толку. Степ бај степ...
   Не е убаво такво однесување. Нели. Некој одвојува време за да ти помогне, фер е да го сослушаш и да пробаш и на културен начин да одговориш дека е или не е во право...

   Поздрав
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Роденден:
  24 Септември 1993 (Возраст: 25)
  Професија:
  Ученик
  Програмски јазици:
  pascal
  Најчесто користени апликации:
  Скоро сите програми од CS5
  Омилен спорт:
  шах