1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dragonV
Последна активност:
26 Јуни 2015
Зачленет:
10 Декември 2008
Мислења:
198
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
30

Сподели

dragonV

Intern

dragonV последен пат беше виден (како):
26 Јуни 2015