• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од draganmk

  1. D

    C# Книга/CD на македонски јазик

    Видела жабата како го потковаат коњот па и она дигнала нога.... Mожеби е добро да си го инвестираш времето во нешто поконструктивно за тебе. Но, ако веќе си запнал да пишуваш нешто што личи на техничка литература, земи прочитај како се прави тоа, не пишуваш Зоки Поки....
На врв Дно