1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои draganamon ги следи

 1. cipiripi

  Gaining Experience
  Мислења:
  289
  Допаѓања:
  316
  Поени од трофеи:
  205
 2. Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,589
  Допаѓања:
  6,455
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,604
  Допаѓања:
  3,626
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. Dinamit

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  496
  Допаѓања:
  423
  Поени од трофеи:
  280
 5. gocetan

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  173
  Допаѓања:
  166
  Поени од трофеи:
  165
 6. gOJDO

  Мислења:
  8,572
  Допаѓања:
  11,345
  Поени од трофеи:
  2,317
 7. ivan1500

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  435
  Допаѓања:
  1,253
  Поени од трофеи:
  315
 8. Jokerski

  On your way to fame, Машко, од Во твојот ум чедо
  Мислења:
  858
  Допаѓања:
  765
  Поени од трофеи:
  290
 9. KireAMD

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  247
  Допаѓања:
  878
  Поени од трофеи:
  280
 10. Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,191
  Допаѓања:
  3,496
  Поени од трофеи:
  1,717
 11. TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,046
  Допаѓања:
  3,364
  Поени од трофеи:
  1,642
 12. xenon

  Guru, Машко, 37, од Erga Gomnes
  Мислења:
  3,816
  Допаѓања:
  9,521
  Поени од трофеи:
  1,707