• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од dragan_mk

 1. D

  Купување на iTunes

  a со PayPal? ми требаат апликации за iPhone
 2. D

  Купување на iTunes

  Ако може некој да ми помогне, како да купувам од iTunes со Maestro картичка, пошто нема iTunes Store во Македонија.
На врв Дно