• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Dragan111

 1. D

  Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)

  Што мислите помеѓу овие два модела? https://www.neptun.mk/index.php?route=product/product&path=1_174_173&product_id=216671 или https://www.neptun.mk/index.php?route=product/product&path=1_174_173&product_id=215521
 2. D

  Препорака за ТВ

  Дајте препорака за ТВ. Јас го гледав овој модел SONY KDL 43 W 805 CBAEP https://www.neptun.mk/index.php?route=product/product&path=1_174_173&product_id=215521
На врв Дно