1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dragan0688
Последна активност:
28 Март 2020
Зачленет:
8 Јуни 2008
Мислења:
7
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
170
Роденден:
5 Декември 1988 (Возраст: 31)

Сподели

dragan0688

Intern, 31

dragan0688 последен пат беше виден (како):
28 Март 2020