1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

draey's Recent Activity

 1. На draey му/ѝ се допаѓа мислењето на CaKi_PrO во темата Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...).

  Нема потреба да ги коментирам, само кажувам дека сум имал лошо искуство со нив... Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

  8 Април 2020 во 19:45
 2. draey одговори на темата Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...).

  Зошто? Искуство некое со нив?

  7 Април 2020 во 13:09
 3. На draey му/ѝ се допаѓа мислењето на Steam. во темата Купувам Nvidia графичка.

  Распродажба на графички картички дефинитивно нема боље да најдеш од 1070ти-ов.

  5 Април 2020 во 01:37
 4. draey започна нова тема:

  Купувам Nvidia графичка

  Понудете графичка до 18к. Сакам да ја сменам конфигурацијата што ја имам (i5 4670k + 8gb ram + gtx 660). Планирам да правам апгрејд на...

  Форум: Купувам

  5 Април 2020 во 00:30