1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dr_KleX
Последна активност:
22 Март 2020
Зачленет:
26 Јануари 2014
Мислења:
65
Допаѓања:
65
Поени од трофеи:
100

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

Dr_KleX

Gaining Experience, Машко

Dr_KleX последен пат беше виден (како):
22 Март 2020