1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dr.Loop
Последна активност:
18 Јули 2011
Зачленет:
21 Април 2007
Мислења:
36
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

Dr.Loop

Intern

Dr.Loop последен пат беше виден (како):
18 Јули 2011