1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Др.Кулен
Последна активност:
14 Февруари 2010
Зачленет:
7 ноември 2009
Мислења:
38
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

Др.Кулен

Intern

Др.Кулен последен пат беше виден (како):
14 Февруари 2010