1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dr.Delete
Последна активност:
26 oктомври 2011
Зачленет:
26 Јануари 2011
Мислења:
18
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

Dr.Delete

Intern

Dr.Delete последен пат беше виден (како):
26 oктомври 2011