1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dPUNISHERb
Последна активност:
3 Јуни 2020 во 16:35
Зачленет:
25 Јули 2017
Мислења:
11
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
20
Роденден:
12 Јануари 1988 (Возраст: 32)

Сподели

dPUNISHERb

Intern, 32

dPUNISHERb последен пат беше виден (како):
3 Јуни 2020 во 16:35