1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dostinov
Последна активност:
18 Февруари 2020
Зачленет:
14 Април 2011
Мислења:
26
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
70

Ги следи 5

Сподели

dostinov

Intern

dostinov последен пат беше виден (како):
18 Февруари 2020