1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dorian
Последна активност:
28 Април 2018
Зачленет:
8 Јуни 2010
Мислења:
27
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
60
Роденден:
15 Декември 1985 (Возраст: 34)

Сподели

Dorian

Intern, 34

Dorian последен пат беше виден (како):
28 Април 2018