1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат DoomiX_MDK

 1. Ac3

  Intern
  Мислења:
  99
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  80
 2. Stefan.Taz

  Intern, од Куманово
  Мислења:
  285
  Допаѓања:
  31
  Поени од трофеи:
  215
 3. The_Darkness

  gamer
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  210