1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DoomiX_MDK
Последна активност:
20 ноември 2018 at 10:54
Зачленет:
9 Април 2007
Мислења:
174
Допаѓања:
108
Поени од трофеи:
260

Следачи 3

Сподели

DoomiX_MDK

Gaining Experience

DoomiX_MDK последен пат беше виден (како):
20 ноември 2018 at 10:54