1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DooGee
Последна активност:
18 Февруари 2020
Зачленет:
30 oктомври 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
26 Март 1992 (Возраст: 28)

Сподели

DooGee

Intern, 28

DooGee последен пат беше виден (како):
18 Февруари 2020