1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
donis992
Последна активност:
3 ноември 2016
Зачленет:
28 Март 2012
Мислења:
16
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
23 Април 1990 (Возраст: 29)

Сподели

donis992

Intern, Машко, 29

Компјутерот е јак, колку што е јак наслабиот дел на него :) 1 Април 2012

donis992 последен пат беше виден (како):
3 ноември 2016