1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
don_nikac
Последна активност:
25 Септември 2013
Зачленет:
5 Февруари 2008
Мислења:
13
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10

Ги следи 1

Сподели

don_nikac

Intern

don_nikac последен пат беше виден (како):
25 Септември 2013