1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Doge89
Последна активност:
21 Јуни 2018
Зачленет:
12 Јуни 2018
Мислења:
8
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
30 Јануари 1999 (Возраст: 20)

Сподели

Doge89

Intern, 20

Doge89 последен пат беше виден (како):
21 Јуни 2018