1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои doctorwho123 ги следи

 1. HocusPocus

  On your way to fame
  Мислења:
  1,017
  Допаѓања:
  635
  Поени од трофеи:
  505
 2. Steff_Maja

  Practice makes perfect
  Мислења:
  4,157
  Допаѓања:
  1,716
  Поени од трофеи:
  827