1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
doctorwho123
Последна активност:
28 Март 2020
Зачленет:
30 Април 2011
Мислења:
30
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
217

Ги следи 2

Пол:
Машко
Локација:
Скопје
Занимање:
Студент

Сподели

doctorwho123

Intern, Машко, од Скопје

doctorwho123 последен пат беше виден (како):
28 Март 2020