1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dnbo6njak
Последна активност:
27 Јануари 2010
Зачленет:
4 Јануари 2010
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
19 Февруари 1994 (Возраст: 26)

Сподели

dnbo6njak

Intern, 26

dnbo6njak последен пат беше виден (како):
27 Јануари 2010